OGŁOSZENIE DYREKTORA PRZEDSZKOLA MIEJSKIEGO W CHOCIANOWIE W SPRAWIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO - OPIEKUŃCZO - WYCHOWAWCZYCH

Drodzy Rodzice

Z uwagi na rosnące zagrożenie zachorowaniem oraz konieczność zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronowirusa informuję, iż w dniach 12 do 25 marca 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone.

Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są na stronie  Ministerstwa Edukacji Narodowej: www.gov.pl/web/edukacja

W związku z powyższym 12 i 13 marca w Przedszkolu Miejskim w Chocianowie nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, będzie sprawowana jedynie działalność opiekuńcza.

Od poniedziałku, 16 marca do 25 marca 2020 r. przedszkole będzie zamknięte.

Jednocześnie informuje, iż w przypadku zamknięcia placówki rodzicom dzieci do lat 8 przysługuje zasiłek opiekuńczy - więcej informacji oraz druki do pobrania na stronie www.zus.pl oraz na stronie przedszkola (aktualności - druki do pobrania).

Przedszkola Miejskiego w Chocianowie