Międzyprzedszkolny konkurs plastyczny "Pisanka, kraszanka"

Na przełomie marca i kwietnia w naszym przedszkolu odbył się Wielkanocny konkurs plastyczny "Pisanka, kraszanka". Do udziału w nim zaprosiliśmy nie tylko dzieci z Przedszkola Miejskiego, ale także przedszkolaki z okolicznych placówek. I tak,  oprócz naszych przedszkolaków swoje prace do konkursu zgłosiły również dzieci ze Szkoły Podstawowej w Trzebnicach, Punktu Przedszkolnego w Żabicach oraz Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Chocianowie. Serdecznie dziękujemy za wykonanie pięknych wielkanocnych jaj. Wszyscy zainteresowani mogli je podziwiać w galerii zdjęć na stronie internetowej naszego przedszkola. Niestety z powodu zaistniałej sytuacji nie udało nam się zorganizować uroczystego wręczenia nagród. Jednak z pomocą rodziców nagrody dotarły już do wszystkich małych artystów.
Serdecznie pozdrawiamy - Panie Malwina Chudzińska, Kamila Krakowska, Joanna Łoziak