WYNIKI POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Drodzy Rodzice,

Informujemy, iż listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym na rok 2021/2022 zostały udostępnione na drzwiach wejściowych przedszkola oraz zamieszczone na stronie internetowej przedszkola („Wyniki postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022” - załącznik "wyniki rekrutacyjne").

Zgodnie z Zarządzeniem nr 8.2021 Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów prosimy o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola,  do dnia 19 kwietnia 2021 r. na pisemnym oświadczeniu, które udostępnione jest na stronie  internetowej przedszkola Przedszkole Miejskie w Chocianowie - WYNIKI POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO NA ROK SZKOLNY 2021/2022 (szkolnastrona.pl) oraz na stoliku w holu przedszkola.

W związku z trwającym stanem epidemicznym na terenie całego kraju w/w oświadczenia prosimy przesyłać w postaci skanu na adres mailowy przedszkolechocianow@wp.pl, pozostawić w skrzynce pocztowej przy bramce wejściowej lub w urnie na holu w przedszkolu.