Dyżur wakacyjny

ZAPISY DZIECI NA DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Rodzice!

Dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2022/2023  pełnić będą przedszkola:

W  lipcu 2023 r. – Przedszkole z Oddziałam Integracyjnymi w Chocianowie, ul. Środkowa 3a

W sierpniu 2023 r. – Przedszkole Miejskie w Chocianowie, ul. Wesoła 14

* Przyjmowanie wniosków w Przedszkolu Miejskim w Chocianowie prowadzone będzie :

od 29 maja 2023 do 16 czerwca 2023 roku

Po wyznaczonym czasie wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny nie będą przyjmowane.

* Wnioski o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny są do pobrania w sekretariacie przedszkola, do którego dziecko uczęszcza oraz na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego w Chocianowie.

* Wysokość opłaty za świadczenia w Przedszkolu Miejskim w Chocianowie w okresie wakacyjnym jest taka sama jak

w pozostałych miesiącach tj.:

- za pobyt: 1,00 zł za każdą rozpoczętą godziną ponadwymiarową

- za posiłki : 9,50 zł

* Opłaty naliczane będą z dołu przez elektroniczny system ATMS Kids. Wpłatę za przedszkole należy dokonać po zakończeniu miesiąca do 10 dnia miesiąca na rachunek bankowy przedszkola dyżurującego. Informacje o opłatach będą wysyłane wiadomością sms po zakończeniu miesiąca, w ciągu trzech dni roboczych.

Prosi się rodziców o przemyślane i rozważne dokonywanie zapisu dziecka na dyżur wakacyjny, ponieważ na podstawie wykazu zgłoszonych dzieci dyrektor ustala plan pracy placówki.